حجت‌الاسلام هریسی درگذشت – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری تسنیم: حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیخ مجتبی پورحسین هریسی از علمای مبارز و انقلابی آذربایجان شرقی و امام جمعه اسبق میاندوآب در سن ۸۳ سالگی دارفانی را وداع گفت
متن پیام بشرح زیر است:

حجت الاسلام هریسی طبق نامه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در ایام امامت جمعه میاندوآب هیچگونه از حقوق و مزایای این مسئولیت استفاده نکرده بود.

وی از علمای مبارز و انقلابی آذربایجان شرقی بود که در دهه 60 و 70 نزدیک به دو دهه امام جمعه میاندوآب بود و خدمات فراوانی را در دوران امامت جمعه خود ارائه کرده بود.

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ ءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَةِ

بر اساس این گزارش، علاوه بر شهید محمد زیرک و شهید محمد وقاری که از بستگان ایشان بود، شهید محمود پورحسین، برادرزاده و شهید مدافع حرم شهید محمدرضا فخیمی هم خواهرزاده این عالم وارسته بود.

حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی هم در پیامی درگذشت امام جمعه اسبق میاندوآب را به خانواده آن مرحوم تسلیت گفت. امام جمعه تبریز هشتم فروردین آنمرحوم را در بیمارستان شهید محلاتی عیادت کرده بودند.

خبر رحلت ، عالم زاهد حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ مجتبی پورحسین هریسی امام جمعه اسبق شهرستان میاندوآب موجب تاثر و تالم فروان گردید.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیخ مجتبی پورحسین هریسی از عالمان انقلابی و امام جمعه اسبق میاندوآب به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهید محلاتی تبریز در گذشت.

خبرگزاری تسنیم: حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیخ مجتبی پورحسین هریسی از علمای مبارز و انقلابی آذربایجان شرقی و امام جمعه اسبق میاندوآب در سن ۸۳ سالگی دارفانی را وداع گفت.

پس از تدفین پیکر حجت الاسلام هریسی در قم و برگزاری مراسم شام غریبان در این شهر، مراسم سوم ایشان روز پنج شنبه از ساعت 5.30 تا 7.30 در مسجد امام حسین (ع) خیابان لاله تبریز برگزار خواهد شد.

بسم الله الرحمن الرحیم/ انا لله وانا الیه راجعون

خدمات ارزشمند و ماندگار این عالم بزرگ در طول عمر پر برکت خود فراموش شدنی نیست.

این ضایعه را به جامعه روحانیت و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم و شادی روح آن فقید سعید و صبر و اجر جزیل برای بازماندگان آن مرحوم را از خداوند متعال مسئلت دارم.

حجت‌الاسلام هریسی درگذشت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *