تساوی المپیاکوس در پُشت سیم‌های خاردار – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری تسنیم: دربی حساس آتن در هفته بیست‌وچهارم سوپر لیگ یونان امشب (یکشنبه) به میزبانی تیم المپیاکوس از پاناتینایکوس در ورزشگاه خالی از تماشاگر ورزشگاه کارایسکاکی آتن برگزار شد که با تساوی یک – یک پایان یافت
تساوی المپیاکوس در پُشت سیم‌های خاردار

در جدول رده‌بندی سوپر لیگ یونان تیم المپیاکوس با 47 امتیاز سوم است.

این بازی به خطر محرومیت باشگاه المپیاکوس بدون حضور تماشاگران برگزار شد و برای جلوگیری از ورود احتمالی تماشاگران در بخش‌های از محیط بیرونی ورزشگاه سیم‌های خاردار قرار داشت. پلیس یونان نیز در اطراف ورزشگاه مستقر شده بود.

تساوی المپیاکوس در پُشت سیم‌های خاردار

تساوی المپیاکوس در پُشت سیم‌های خاردار

خبرگزاری تسنیم: دربی حساس آتن در هفته بیست‌وچهارم سوپر لیگ یونان امشب (یکشنبه) به میزبانی تیم المپیاکوس از پاناتینایکوس در ورزشگاه خالی از تماشاگر ورزشگاه کارایسکاکی آتن برگزار شد که با تساوی یک – یک پایان یافت. فورتونیس در دقیقه 62 از روی نقطه پنالتی برای تیم المپیاکوس گلزنی کرد. پاناتینایکوس نیز در دقیقه 88 از روی نقطه پنالتی به گل تساوی‌بخش دست یافت.

کریم انصاری‌فرد 78 دقیقه در ترکیب تیم المپیاکوس بازی کرد و سپس جای خود را به اوروس، مهاجم صربستانی داد. احسان حاج‌صفی، دیگر ملی‌پوش ایرانی تیم المپیاکوس نیز 90 دقیقه در میدان حضور داشت.

کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران نیز از جمله میهمانان ویژه بازی المپیاکوس و پاناتینایکوس در ورزشگاه کارایسکاکی بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *