بازیگر پرکار هالیوود نقش اول یک انیمیشن + در مورد رونالدو مزخرفات زیادی می‌گویند – قیمت طلا و ارز

میزان: نخستین تصاویر رسمی از انیمیشن “گرینچ” با بازی “بندیکت کمبربچ” توسط کمپانی دیزنی از طریق وبسایت آی ام دی بی منتشر شد
میزان: نخستین تصاویر رسمی از انیمیشن “گرینچ” با بازی “بندیکت کمبربچ” توسط کمپانی دیزنی از طریق وبسایت آی ام دی بی منتشر شد.

بازیگر پرکار هالیوود نقش اول یک انیمیشن

بندیکت کامبریچ بازیگر پرکار و موفق این روزهای هالیوود نقش اول این انیمیشن را بر عهده دارد. کامبریچ سال گذشته را با بازی در فیلم پرفروش “دکتر استرنج” پشت سرگذاشت و علاوه بر این فیلم مشغول بازی در دو فیلم “ثور” و “انتقام جویان” است.

فیلمنامه این انیمیشن کمدی را “مایکل لزیر” نگاشته و تهیه کنندگی آن را “کریس ملداندری” بر عهده دارد. “پیتر کندرلند” در کنار “یارو چنی” به صورت مشترک کارگردانی این محصول کمپانی ایلومینیشن اینترتینمنت را انجام می‌دهند.

انیمیشن “گرینچ کریسمس را دزدید” به کارگردانی “پیتر کندر لند” 9 نوامبر 2019 اکران بین‌المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

هنوز اخباری مبنی بر سایر بازیگران این اثر انتشار نیافته اما این انیمیشن دومین انیمیشن کامبریچ در سال جاری محسوب خواهد شد.

——————-

ورزش سه: رونالدو یک بار دیگر برای رئال درخشید و به لطف دو گل او، کهکشانی ها در زمین ایبار پیروز شدند.

 در سال 2018 کمتر تیمی توانسته برابر رونالدو مقاومت کند و او در این مقطع تنها به لوانته گل نزده است

 در سال 2018 کمتر تیمی توانسته برابر رونالدو مقاومت کند و او در این مقطع تنها به لوانته گل نزده است. در لیگ قهرمانان نیز رونالدو در هر دو بازی رفت و برگشت برابر پی اس جی گلزنی کرد.

متاسفانه در مورد او مزخرفات زیادی می گویند که هیچکدام حقیقت ندارند. امیدوارم گل های او در انتهای فصل ما را به جام برساند.»

لوکاس واسکز، ستاره هفته های اخیر رئال در مورد رونالدو گفت:« او شرایط بسیار خوبی دارد و در بهترین فرم خودش به سر می برد. رونالدو البته همواره ثابت کرده است که چه توانایی هایی دارد و فوق ستاره ای است که از داشتن او احساس غرور می کنیم. واقعا امیدوارم که سال ها در رئال بماند.

در مورد رونالدو مزخرفات زیادی می‌گویند

ورزش سه: رونالدو یک بار دیگر برای رئال درخشید و به لطف دو گل او، کهکشانی ها در زمین ایبار پیروز شدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *