تعداد امضا‌های سؤال از روحانی به ۱۰۰ رسید + بویان باز هم از لیست استقلال خط خورد – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری تسنیم: اکبر ترکی نماینده مردم فریدون‌شهر در مجلس شورای اسلامی از کلید خوردن سؤال سوم از رئیس جمهور خبر داد و گفت: تا کنون 100 تن از نمایندگان طرح سؤال از رئیس جمهور را امضا کرده‌اند

وی درباره محور سؤال از رئیس جمهور، گفت: سؤال از رئیس جمهور درباره مؤسسات مالی و اعتباری است.

خبرگزاری تسنیم: اکبر ترکی نماینده مردم فریدون‌شهر در مجلس شورای اسلامی از کلید خوردن سؤال سوم از رئیس جمهور خبر داد و گفت: تا کنون 100 تن از نمایندگان طرح سؤال از رئیس جمهور را امضا کرده‌اند.

نماینده مردم فریدون‌شهر در مجلس تصریح کرد: طرح سؤال از رئیس جمهور امروز و یا فردا (چهارشنبه 16 اسفند) تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود.

——————-

ورزش سه: با تصمیم شفر باز هم نام بویان از لیست 18 نفره آبی ها برای دیدار با العین خط خورد. با تصمیم سرمربی آبی پوشان سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، علی قربانی، جابر انصاری، آرمین سهرابیان، محسن کریمی و پژمان منتظری نیمکت نشینان استقلال در این دیدار خواهند بود

ورزش سه: با تصمیم شفر باز هم نام بویان از لیست 18 نفره آبی ها برای دیدار با العین خط خورد. با تصمیم سرمربی آبی پوشان سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، علی قربانی، جابر انصاری، آرمین سهرابیان، محسن کریمی و پژمان منتظری نیمکت نشینان استقلال در این دیدار خواهند بود.

آبی ها البته هافبک وسطی روی نیمکت خود ندارند و شفر برای تغییرات در خط میانی کار سختی پیش رو دارد.

استقلال در این دیدار 3 کاپیتان اول خود را روی نیمکت دارد و همچنین علی قربانی و جابر انصاری در کنار محسن کریمی عناصر تهاجمی این تیم برای گلزنی هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *