داور ویدیویی به فوتبال امارات رسید + شبی که اسطوره، دل امباپه را شکست – قیمت طلا و ارز

ورزش سه: پس از کش و قوس های فراوانی که در مسائل داوری در مسابقات مختلف پیش می آمد و با برخی اشتباهات، نتایج بازی ها تغییر می کرد، تکنولوژی داوری ویدیویی از چند سال قبل وارد فوتبال شد
این در حالی است که چندی پیش قطری ها هم اعلام کرده بودند با استفاده از این تکنولوژی در رقابت های لیگ زیر 17 سال، به مرور آن را وارد تمامی مسابقات فوتبال خود می کنند.

در کنار مسابقات مهم و کشورهای درجه یک دنیا اما کشور امارات نیز تصمیم به استفاده از این تکنولوژی گرفته و قرار است از اوایل ماه مارس میلادی (یعنی 2 هفته آینده) رقابت های لیگ فوتبال این کشور نیز مجهز به داوری ویدیویی خواهد بود.

ورزش سه: پس از کش و قوس های فراوانی که در مسائل داوری در مسابقات مختلف پیش می آمد و با برخی اشتباهات، نتایج بازی ها تغییر می کرد، تکنولوژی داوری ویدیویی از چند سال قبل وارد فوتبال شد. این تکنولوژی هم اکنون در کشورهای پیشرفته استفاده می شود و در جام جهانی 2018 نیز یکی از ابزارهای متعدد برای به حداقل رساندن اشتباهات داوری خواهد بود.

——————-

ورزش سه: کیلیان امباپه، ستاره جوان پاری سن ژرمن، شب گذشته برای اولین بار مقابل الگوی دوران نوجوانی اش بازی کرد، اما دست خالی زمین را ترک کرد
البته امباپه هنوز یک دیدار دیگر فرصت دارد تا بتواند مقابل الگوی دوران کودکی اش پیروز شود؛ دیدار برگشت در پاریس که مطمئنا شرایط متفاوتی خواهد داشت و پاریسی ها برای پیروزی تلاش بیشتری خواهند کرد.

شبی که اسطوره، دل امباپه را شکست

امباپه در نیمه اول نمایش خوبی داشت؛ اما در نیمه دوم چندان خوب کار نکرد و در نهایت این رئال بود که به لطف دو گل از رونالدو، 3-1 پیروز شد.

شبی که اسطوره، دل امباپه را شکست

امباپه در دوران نوجوانی علاقه زیادی به کریس رونالدو داشت و دیوار اتاقش پر از عکس این ستاره پرتغالی بود. او حتی در دیدار از کمپ تمرینی رئال، با رونالدو عکس هم گرفته بود؛ اما شب گذشته به عنوان رقیب مقابل سی آر سون قرار گرفت؛ ولی نتوانست او را شکست بدهد.

شبی که اسطوره، دل امباپه را شکست

ورزش سه: کیلیان امباپه، ستاره جوان پاری سن ژرمن، شب گذشته برای اولین بار مقابل الگوی دوران نوجوانی اش بازی کرد، اما دست خالی زمین را ترک کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *