لیگ NBA؛ پیروزی کلیولند با رهبری جیمز – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز (دوشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز با 24 امتیاز، 10 پاس گل و 8 ریباند لبران جیمز مقابل میزان خود بوستون سلتیکس در سالن «تی‌دی گاردن» به پیروزی رسید
در پایان این بازی پیراهن شماره 34 بوستون که به نام «پل پیرس» بود، بازنشسته شد.

 لیگ NBA؛ پیروزی کلیولند با رهبری جیمز

در بازی دیگری که در سالن تویوتا سنتر شهر هیوستون برگزار شد،‌ تیم میزبان با 25 امتیاز کریس پل از سد دالاس موریکس گذشت. جیمز هاردن هم 27 امتیاز دیگر برای هیوستون راکتس به دست آورد.
دیترویت 115 – آتلانتا 118
کلیولند 121 – بوستون 99
نیویورک 113 – ایندیانا 121
دالاس 97 – هیوستون 104
ساکرامنتو 106 – مینه سوتا 111
ممفیس 92 – اوکلاهماسیتی 110
یوتا 115 – پورتلند 96

کلیولند که در این بازی با ترکیب جدیدی پس از فصل نقل و انتقالات به میدان می‌رفت موفق شد با اختلاف 22 امتیاز حریف خود را شکست دهد.

 لیگ NBA؛ پیروزی کلیولند با رهبری جیمز

لبران جیمز، فوق ستاره کلیولند در مورد این پیروزی گفت: من می‌دانم که بازیکنان جدید ما از فرصتی که برای بازی در لیگ در اختیارشان قرار گرفته، هیجان زده هستند. وظیفه من است که به عنوان رهبر تیم،‌ این 4 بازیکن جدید را با شرایط لیگ تطبیق دهم.
اوکلاهماسیتی تاندر نیز با 33 امتیاز پل جرج مقابل میهمان خود ممفیس گریزلیز به پیروزی رسید. کارملو آنتونی و راسل وستبروک، غایبان تاندر در این بازی بودند.

در پایان دیدارهای امروز، تیم‌های تورونتو رپتورز و بوستون سلتیکس صدرنشین و اورلاندو مجیک و آتلانتا هاوکس قعرنشینان کنفرانس شرق و تیم‌های گلدن استیت وریرز و هیوستون راکتس در صدر و دالاس موریکس و ساکرامنتو کینگز در انتهای جدول کنفرانس غرب هستند.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز (دوشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز با 24 امتیاز، 10 پاس گل و 8 ریباند لبران جیمز مقابل میزان خود بوستون سلتیکس در سالن «تی‌دی گاردن» به پیروزی رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *