طعنه بیرانوند به شجاع خلیل‌زاده + سرمایه گذاری‌ها به سمت دلار است تا سکه – قیمت طلا و ارز

خبرآنلاین: مدافع قرمزها به تازگی عکس جالبی منتشر کرده است.

شجاع خلیل زاده عکسی منتشر کرد کنار گادوین منشا که در بک گراند آن جشن قهرمانی سال گذشته سرخ ها دیده می شود
می دونم تا الان قهرمان نشدی با تیم هایی که بودی. احساساتی شدی داداش درکت می کنم!» بی شک این یکی از منطقی ترین جملاتی بود که بیرانوند در طول عمرش بیان کرد.

طعنه بیرانوند به شجاع خلیل‌زاده 

شجاع خلیل زاده عکسی منتشر کرد کنار گادوین منشا که در بک گراند آن جشن قهرمانی سال گذشته سرخ ها دیده می شود. این دو بازیکن هم جلوی این عکس ژست بالا بردن جام را گرفتند تا علیرضا بیرانوند سنگربان قرمزها به کنایه برای شجاع بنویسد: «شجاع مرسی که هستی فعلا زوده داداش.

خبرآنلاین: مدافع قرمزها به تازگی عکس جالبی منتشر کرده است.

——————-
خبرگزاری ایلنا: احمد وفادار، رییس‌اسبق اتحادیه طلا‌و‌جواهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا پیش‌فروش سکه تاثیری بر روی نرخ سکه می‌تواند داشته باشد یا خیر؟ اظهار داشت: نرخ ها و میزان سودی که اعلام شده نمی‌تواند چندان تاثیری بر روی نرخ سکه در آینده داشته باشد و سرمایه‌ها بیشتر بر روی دلار است تا بر روی سکه‌های پیش فروش طلا
خبرگزاری ایلنا: احمد وفادار، رییس‌اسبق اتحادیه طلا‌و‌جواهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا پیش‌فروش سکه تاثیری بر روی نرخ سکه می‌تواند داشته باشد یا خیر؟ اظهار داشت: نرخ ها و میزان سودی که اعلام شده نمی‌تواند چندان تاثیری بر روی نرخ سکه در آینده داشته باشد و سرمایه‌ها بیشتر بر روی دلار است تا بر روی سکه‌های پیش فروش طلا.
 رییس اسبق اتحادیه طلا و جواهر تهران افزود: با توجه به اینکه وضع بازار نامشخص است و هنوز استقبالی از خرید سکه آنگونه که انتظار می رفت نشده است.

وی افزود: پیش‌فروش سکه‌ها در سررسیدهای سه و شش ماهه و یک ساله است که با سود ۴ و ۹ درصد محاسبه می‌شود و هنوز هم اعلام نشده که پیش‌فروش ها تا چه زمانی ادامه دارد.

وی یادآور شد: هم اکنون قیمت جهانی طلا افزوده شده اما بر روی سکه تاثیری نگذاشته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *