کره شمالی: برنامه‌ای برای مذاکره با آمریکا نداریم + امسال ۱۵۷ ایموجی جدید عرضه می‌شوند – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری ایسنا: خبرگزاری رسمی کره شمالی امروز پنجشنبه گزارش داد پیونگ یانگ هیچ تصمیمی برای دیدار با مقامات آمریکایی در جریان بازی‌های المپیک زمستانی که از روز جمعه آغاز می‌شود، ندارد؛ اظهاراتی که امیدها را مبنی بر اینکه این بازی‌ها به حل بن‌بست شدید درخصوص برنامه تسلیحات اتمی کره شمالی کمک کند، کمرنگ می‌کند
خبرگزاری رسمی کره شمالی موسوم به KCNA به نقل از چو یانگ سام، مدیرکل بخش آمریکای شمالی وزارت امور خارجه کره شمالی گفت: ما هرگز برای مذاکره با آمریکا التماس نکرده‌ایم و همین روند را نیز پیش خواهیم برد.

 مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا که کره شمالی را به عنوان مستبدترین رژیم جهان توصیف کرده، امروز در آستانه مراسم افتتاحیه بازی‌های المپیک زمستانی در شهر پیونگ شانگ وارد کره جنوبی می‌شود. در این مراسم افتتاحیه هیاتی عالیرتبه از مقامات کره شمالی از جمله خواهر کوچکتر کیم جونگ اون، رهبر این کشور و همچنین کیم یونگ نام، رئیس تشریفاتی دولت کره شمالی نیز شرکت دارند.

کره شمالی قرار است امروز سالروز تاسیس ارتش کشورش را با برگزاری یک مانور نظامی بزرگ در پیونگ یانگ جشن بگیرد.

خبرگزاری ایسنا: خبرگزاری رسمی کره شمالی امروز پنجشنبه گزارش داد پیونگ یانگ هیچ تصمیمی برای دیدار با مقامات آمریکایی در جریان بازی‌های المپیک زمستانی که از روز جمعه آغاز می‌شود، ندارد؛ اظهاراتی که امیدها را مبنی بر اینکه این بازی‌ها به حل بن‌بست شدید درخصوص برنامه تسلیحات اتمی کره شمالی کمک کند، کمرنگ می‌کند.
چو گفت: صریحا اعلام کنم که ما هیچ تصمیمی برای دیدار با مقامات آمریکایی در جریان سفر به کره جنوبی نداریم و نمی‌خواهیم از بازی‌های المپیک زمستانی به عنوان یک ابزار سیاسی استفاده کنیم.

کره جنوبی می‌خواهد از این بازی‌ها برای مشارکت مجدد با کره شمالی و باز کردن راهی برای مذاکرات به منظور حل یکی از خطرناک‌ترین بحران‌های جهان استفاده کند.

——————-

خبرگزاری مهر: ماه آگوست امسال ۱۵۷ ایموجی جدید برای موبایل ها عرضه می شوند که میان آنها ایموجی های زنانه و مردانه با رنگ پوست های مختلف و ابرقهرمان ها وجود دارد
این کنسرسیوم در یک پست وبلاگی اعلام کرد، در مجموع ۱۵۷ ایموجی جدید در آگوست یا سپتامبر ۲۰۱۸ برای دستگاه های موبایل عرضه می شوند. آیکون های جدید شامل ایموجی های زنانه و مردانه با موی قرمز، موی فر و موی سفید هستند. این ایموجی ها رنگ پوست های متفاوتی دارند. جالب آنکه یک ایموجی بی مو نیز عرضه می شود!

امسال ۱۵۷ ایموجی جدید عرضه می‌شوند

در کنار این موارد ایموجی ابرقهرمان و ضدابرقهرمان نیز عرضه خواهد شد. البته آنها برگرفته از هیچ یک از کتاب های کمیک استریپ ابرقهرمانی نیستند. بلکه  فردی با شنل، یونیفرم یا چشم بند را نمایش می دهند. این ایموجی ها با نژادهای مختلف و به صورت زنانه و مردانه عرضه می شوند.
Unicode Consotium اجتماع شرکت های بزرگ فناوری است و تصمیم می گیرد کدام آیکون ها در Unicode (یکی از استانداردهای مهم صنعت رایانه که به رمزگذاری کاراکترها می پردازد) بمانند.

به گزارش پی سی مگ، ایموجی های جدید از جمله پرچم دزدان دریایی، خرس عروسکی و خرچنگ امسال عرضه می شوند. در همین راستا Unicode Consotium از برخی از ایموجی های جدید رونمایی کرد.

خبرگزاری مهر: ماه آگوست امسال ۱۵۷ ایموجی جدید برای موبایل ها عرضه می شوند که میان آنها ایموجی های زنانه و مردانه با رنگ پوست های مختلف و ابرقهرمان ها وجود دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *