کاهش تولید آیفون، ۱۰ تا ۵۰ درصد + آتش سوزی در ساختمان ۸ طبقه در خیابان ولیعصر – قیمت طلا و ارز

وبسایت دیجی‌کالا مگ – مجید نوردوست: در گزارش‌های جدید گفته شده که شرکت‌هایی که قطعات مختلف آیفون ۱۰ را تولید می‌کردند با کاهش ۵۰ درصدی تولید مواجه شده‌اند
وبسایت دیجی‌کالا مگ – مجید نوردوست: در گزارش‌های جدید گفته شده که شرکت‌هایی که قطعات مختلف آیفون ۱۰ را تولید می‌کردند با کاهش ۵۰ درصدی تولید مواجه شده‌اند. حتی گفته شده که اپل قصد دارد در بین ماه‌های دی تا اسفند تنها ۲۰ میلیون گوشی آیفون ۱۰ تولید و راهی بازار کند که این مقدار کاهش ۵۰ درصدی تولید آیفون X یا آیفون ۱۰ را نشان می‌دهد.
البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که فروش آیفون در سال ۲۰۱۷ نسبت به سال‌های دیگر با کاهش روبه‌رو بوده است. این موضوع در گزارش مالی شرکت اپل هم قابل مشاهده است.

البته برخی از تولید کننده‌ها گفته‌اند که کاهش تولید آن چیزی نیست که گفته شده است.  یکی از این تولید کننده‌ها شرکت Murata Manufacturing Co است که برای اپل و سامسونگ قطعه‌های مختلف می‌سازد. این شرکت گفته هنوز از طرف اپل با در خواست کاهش تولید مواجه نشده، اما انتظار دارد که به زودی تولیدش را ۵۰ درصد کاهش دهد.

——————-

خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی در یک ساختمان هشت طبقه در خیابان ولیعصر خبر داد.

جلال ملکی با اشاره به آتش سوزی ساختمانی هشت طبقه در خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ولیعصر گفت: این آتش سوزی ساعت ۱۰ صبح به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد بلافاصله سه ایستگاه با تمام امکانات به محل اعزام و عملیات اطفای حریق آغاز شد
سخنگوی سازمان آتش نشانی اعلام کرد: پس از دو دقیقه آتش نشانان به محل حادثه وارد شده و عملیات را آغاز می کنند که وجود این پودرها دید را محدود کرده و ورود به طبقات منفی را با مشکلاتی رو به رو کرده بود که با تجهیزات موجود ابتدا ۵۰ نفری که در این طبقات محسوب بودند به سلامت خارج شدند و تنها یکی، دو نفر دچار مشکل شدند که تحویل نیروهای اورژانس شده و سپس آتش نشانان مشغول خاموش کردن آتش شده و در حال حاضر شرایط تحت کنترل نیروهای آتش نشانی است.

وی ادامه داد: این ساختمان دارای هشت طبقه اداری و چهار طبقه زیرین بود که آتش سوزی در طبقه منفی چهار و در بخش اسناد و بایگانی اتفاق افتاده بود. پس از آتش سوزی سیستم اتوماتیک اعلام و اطفای حریق در ساختمان فعال شده و پودرهای اطفای حریق در طبقات زیرین پخش می شود بنابراین تعدادی از کارمندان و ارباب رجوع در طبقات پایین محبوس می شوند.

خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی در یک ساختمان هشت طبقه در خیابان ولیعصر خبر داد.

جلال ملکی با اشاره به آتش سوزی ساختمانی هشت طبقه در خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ولیعصر گفت: این آتش سوزی ساعت ۱۰ صبح به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد بلافاصله سه ایستگاه با تمام امکانات به محل اعزام و عملیات اطفای حریق آغاز شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *