پیروزی منچستریونایتد با اولین گل سانچز + تیم پورعلی‌گنجی به صدر جدول نزدیک شد – قیمت طلا و ارز

 خبرگزاری مهر: هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ برتر انگلیس روز شنبه با برگزاری دیدارهای همزمان ادامه یافت که در یکی از آنها تیم منچستر یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد برابر برنلی به پیروزی ۲ بر صفر دست یافت
* بورنموث ۲ – استوک سیتی یک

نتایج دیدارهای همزمان روز شنبه از این قرار است:

* لستر سیتی یک – سوانزی یک

شاگردان مورینیو با این برد ۵۶ امتیازی شدند و بعد از منچستر سیتی ۶۹ امتیازی تیم دوم جدول باقی ماندند.

* برایتون ۳ – وستهام یک

* وست برومویچ ۲ – ساوتهمپتون ۳

* منچستر یونایتد ۲ – هادرسفیلد صفر

نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت. در نیمه دوم روملو لوکاکو در دقیقه ۵۵ گل نخست شیاطین سرخ را به ثمر رساند. در دقیقه ۶۹ الکسیس سانچز از مدافعین هادرسفیلد یک ضربه پنالتی گرفت و خودش این ضربه را در دو مرحله به گل تبدیل کرد. این نخستین گل مهاجم پیشین آرسنال بود.

 خبرگزاری مهر: هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ برتر انگلیس روز شنبه با برگزاری دیدارهای همزمان ادامه یافت که در یکی از آنها تیم منچستر یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد برابر برنلی به پیروزی ۲ بر صفر دست یافت.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: امشب (شنبه) آخرین بازی هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر میان تیم‌های قطر اس سی و السد برگزار شد که شاگردان فیریرای پرتغالی با نتیجه 3 بر یک پیروز شدند
 خبرگزاری تسنیم: امشب (شنبه) آخرین بازی هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر میان تیم‌های قطر اس سی و السد برگزار شد که شاگردان فیریرای پرتغالی با نتیجه 3 بر یک پیروز شدند. ژاوی (24)، حسن پالنگ (43) و حمید اسماعیل (45) زننده گل‌های تیم السد بودند. تنها گل تیم قطر اس سی نیز در دقیقه 3 به ثمر رسید.

مرتضی پورعلی‌گنجی، ملی‌پوش ایرانی در ترکیب اصلی تیم السد بازی کرد.

تیم السد دوحه با این پیروزی 37 امتیازی شد و پس از الدحیل 39 امتیازی در جایگاه دوم جدول رده‌بندی لیگ ستارگان قطر جای گرفت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *