نتایج تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد + رونالدو: اینتر همچنان باشگاه دیوانه‌ای است! – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری ایسنا: نتایج تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه اعلام شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، پذیرفته شدگان می توانند با مراجعه به پورتال این مرکز به نشانی sanjesh.iau.ac.ir در قسمت راهنمای ثبت نام از مدارک لازم جهت ثبت نام آگاهی یابند و مطابق زمان بندی اعلام شده به محل دانشگاهی قبولی جهت ثبت نام مراجعه نمایند. همچنین متعاقباً کارنامه داوطلبان در سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.com قرار خواهد گرفت.

نتایج تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی امروز اعلام شد و نتایج تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی طی دو روز آینده اعلام خواهد شد.

متقاضیان می توانند برای اطلاع از نتایج تکمیل ظرفیت به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.netمراجعه کنند.

گفتنی است ثبت نام تکمیل ظرفیت برای مقاطع کارشناسی آزمون سراسری که برخی رشته های علوم پزشکی نیز در آن جای دارد و مقاطع کاردانی همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری ایسنا: نتایج تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه اعلام شد.
——————-

ورزش سه: رونالدو، مهاجم سابق اینتر مدعی شد که اینتر همچنان باشگاه دیوانه ای است، ولی باید هدفش را روی کسب سهمیه چمپیونزلیگ قرار دهد
ورزش سه: رونالدو، مهاجم سابق اینتر مدعی شد که اینتر همچنان باشگاه دیوانه ای است، ولی باید هدفش را روی کسب سهمیه چمپیونزلیگ قرار دهد.

او گفت:” اینتر همچنان دیوانه است، نه؟ راستش را بخواهید، باید داخل باشگاه باشید که شرایط را به خوبی بشناسید. هواداران مدتی خوشحال بودند و من هم از شرایط راضی بودم. امسال، سال مناسبی برای بردن اسکودتو نیست؛ ولی آنها می‌توانند به چمپیونزلیگ برگردند. نسبت به سال پیش آنها بهتر شده اند؛ ولی باید بهتر از این ها باشند، بنابراین باید راهی رقابت های اروپایی شوند. در چند سال اخیر جای خالی آنها در رقابت های اروپایی حس شده است.”

نراتزوری شروع خیلی خوبی در این فصل داشت؛ ولی رفته رفته دچار افت شد و نتوانست روند خوب خود را ادامه دهد. حالا آنها به رده چهارم جدول سقوط کرده اند و وضعیت خوبی ندارند. لقب باشگاه نراتزوری، پاتزا اینتر یا “اینتر دیوانه” است که رونالدو معتقد است این تیم همچنان شایسته این لقب است و باید به چمپیونزلیگ برگردد.

رونالدو: اینتر همچنان باشگاه دیوانه‌ای است!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *