تعیین تکلیف عربستانی‌ها برای AFC + iOS ۱۲ با تغییرات بزرگی همراه نیست – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری مهر: بعد از آنکه عربستانی‌ها موفق شدند با اعمال فشار برای سومین سال متوالی برگزاری بازی تیم های این کشور با نمایندگان ایران را در لیگ قهرمانان آسیا به کشور بی طرف بکشانند، حالا در تعیین کشور بی طرف و تحمیل آن به ایران و کنفدراسیون فوتبال آسیا نقش پررنگی دارند
روزنامه «المدینه» عربستان در این خصوص نوشت: «تیم های ایرانی مثل استقلال و تراکتور با تهدید به طرح شکایت در فیفا درخصوص پرونده برگزاری بازی‌ها در زمین های بی طرف، برای بحران سازی تلاش می کنند. منابع آگاه از راهروهای کنفدراسیون آسیا اطلاع داده اند که فدراسیون فوتبال ایران اعتراضی را به کمیته اجرایی این کنفدراسیون ارائه داده است. تیم های استقلال و تراکتورسازی حاضر نیستند عمان را به عنوان میزبان انتخاب کنند و درخواست کرده اند بازی این تیم ها با نمایندگان عربستان در قطر برگزار شود.»

خبرگزاری مهر: بعد از آنکه عربستانی‌ها موفق شدند با اعمال فشار برای سومین سال متوالی برگزاری بازی تیم های این کشور با نمایندگان ایران را در لیگ قهرمانان آسیا به کشور بی طرف بکشانند، حالا در تعیین کشور بی طرف و تحمیل آن به ایران و کنفدراسیون فوتبال آسیا نقش پررنگی دارند.
در ادامه این خبر آمده است: «کنفدراسیون آسیا کشور کویت را به عنوان میزبان الهلال برای بازی با استقلال و امارات را برای میزبانی از الاهلی برابر تراکتورسازی انتخاب کرده است.»

عربستانی ها که به خاطر شکست در پرونده بازی با تیم های قطری در خاک این کشور هنوز از این کشور عصبانی و ناراحتند، زیر بار میزبانی قطری ها از استقلال و تراکتورسازی مقابل تیم های عربستانی نمی روند.

در بخش پایانی هم روزنامه المدینه برای AFC تعیین تکلیف کرده و نوشته است: «با توجه به مخالفت چندباره باشگاه های سعودی با بازی در زمین های قطری، پیش بینی می شود که فدراسیون قاره ای به ریاست شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه، اعتراض ایرانی ها را رد کند»!

——————-

وبسایت دیجی‌کالا مگ – مجید نوردوست: در گزارش‌های جدید به این موضوع اشاره شده که اپل تصمیم گرفته در iOS 12 تغییرات بزرگی ایجاد نکند و تمرکز این سیستم عامل روی پایداری بیشتر و برطرف کردن مشکلات موجود در iOS 11 خواهد بود
اطلاعات منتشر شده هنوز تایید نشده‌اند و باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم. اپل همیشه در فصل بهار و در کنفرانس WWDC سیستم عامل iOS جدید را معرفی می‌کند. پس تا چند ماه دیگر قطعا خبرهای بیشتری درباره iOS 12 منتشر می‌شود.

در اطلاعات جدید گفته شده که اپل از ابتدای ماه ژانویه این تصمیم را گرفته است و به همین دلیل چیز جدیدی در iOS 12 معرفی نخواهد شد یا با ویژگی هیجان انگیزی مواجه نمی‌شویم که کاربران انتظار آن را داشتند. به نظر می‌رسد که ویژگی واقعیت افزوده و سرویس‌های سلامتی دیجیتال و کنترل والدین هم بهبود پیدا می‌کنند.

وبسایت دیجی‌کالا مگ – مجید نوردوست: در گزارش‌های جدید به این موضوع اشاره شده که اپل تصمیم گرفته در iOS 12 تغییرات بزرگی ایجاد نکند و تمرکز این سیستم عامل روی پایداری بیشتر و برطرف کردن مشکلات موجود در iOS 11 خواهد بود.

iOS ۱۲ با تغییرات بزرگی همراه نیست

گفته شده صفحه خانه با طراحی جدیدی مواجه می‌شود و رابط کاربری جدیدی برای حالت رانندگی در اختیار کاربران قرار میگیرد. همچنین گرفتن عکس‌ها بهتر می‌شود و امکان ویرایش عکس‌ها هم راحت‌تر خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *