آمار فوق‌العاده مهاجم الهلال در اولین بازی + تفتیان در بین ۵ دونده برتر ۶۰ متر جهان – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری فارس: شب گذشته از هفته بیستم رقابت‌های لیگ فوتبال عربستان الهلال حریف آسیایی استقلال در دیدار مقابل الباطن به میدان رفت و در شرایطی که با یک گل تا دقیقه 70 عقب بود در این زمان 5 گل به ثمر رساند تا در نهایت با نتیجه 5 بر یک پیروز میدان لقب بگیرد
خبرگزاری فارس: شب گذشته از هفته بیستم رقابت‌های لیگ فوتبال عربستان الهلال حریف آسیایی استقلال در دیدار مقابل الباطن به میدان رفت و در شرایطی که با یک گل تا دقیقه 70 عقب بود در این زمان 5 گل به ثمر رساند تا در نهایت با نتیجه 5 بر یک پیروز میدان لقب بگیرد.
گل‌های این بازی را برای الهلال سلمان فرج دقیقه 71 از روی نقطه پنالتی و 85، جحفلی 73، سیروتی 89 و مختار فلاته 1+90 به ثمر رساندند.

باشگاه الهلال امروز آمار فوق العاده سیروتی، مهاجم آرژانتینی خود که از نیمه دوم بازی به میدان آمد را در اولین بازیش منتشر کرد.این مهاجم ۵ و نیم میلیون دلاری در این بازی ۳ شوت داشته است که ۲ شوت آن داخل چارچوب بوده است. یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد. ۵ دریبل موفق داشته است و ۸۴.۴ درصد پاس هایش درست بوده است.

——————-
خبرگزاری فارس: حسن تفتیان در هشتمین دوره رقابت های دوومیدانی داخل سالن آسیا توانست با ثبت زمان 6:51 ثانیه به مدال طلا ماده 60 متر این رقابت ها دست یابد
2 دونده آمریکایی همچنان در صدر این رنکینگ قرار دارند.

رکورددار دوی سرعت کشورمان با این زمان در رنکینگ جهانی ماده 60 متر به رتبه پنجم صعود کرد.

در رنکینگ دوندگان آسیایی در ماده 60 متر حسن تفتیان پس از بینگ در جایگاه دوم قرار دارد.

خبرگزاری فارس: حسن تفتیان در هشتمین دوره رقابت های دوومیدانی داخل سالن آسیا توانست با ثبت زمان 6:51 ثانیه به مدال طلا ماده 60 متر این رقابت ها دست یابد.
همچنین بینگ تیان سو چینی هم که روز گذشته در رقابت کارلسروهه آلمان برگزار شد با ثبت زمان 6:47 ثانیه توانست رکورد آسیا را از چنگ دیگر دونده چینی خارج و به رتبه سوم رنکینگ جهانی صعود کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *