نجفی: بحث قرارداد میلیاردی ارتباطی با ناجا ندارد + بارش برف، باران و مه‌گرفتگی در محورهای ۳ استان – قیمت طلا و ارز

شهردار تهران در مورد انتشار برخی اخبار غیر واقعی مبنی بر قرارداد میلیاردی شهرداری تهران با یکی از واحدهای نیروی انتظامی در زمان انتخابات ریاست جمهوری گفت: انتشار این خبر ناشی از برداشت نادرست از سخنان اینجانب در گزارشی است که در شورای شهر ارائه دادم
محمدعلی نجفی در حاشیه اکران یکی از فیلم های جشنواره فیلم فجر در جمع کارگران فضای سبز شهری گفت: همان طور که قبلا نیز اعلام کردم، مجدداً تأکید می کنم خبر منتشر شده پیرامون قرارداد شهرداری تهران در دوره قبل با ناجا نادرست است.

شهردار تهران در مورد انتشار برخی اخبار غیر واقعی مبنی بر قرارداد میلیاردی شهرداری تهران با یکی از واحدهای نیروی انتظامی در زمان انتخابات ریاست جمهوری گفت: انتشار این خبر ناشی از برداشت نادرست از سخنان اینجانب در گزارشی است که در شورای شهر ارائه دادم.
وی در توضیح این موضوع خاطرنشان کرد: شهرداری تهران هیچ قراردادی در این زمینه با ناجا نداشته و اصولاً فرد طرف قرارداد ارتباطی با ناجا ندارد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور از وجود برف، باران و مه‌گرفتگی در محورهای سه استان کشور خبر داد
وی افزود: همچنین در محورهای کیاسر سمنان در استان سمنان، گردنه گدوک در فیروزکوه و امام زاده طاهر در محور کرج – قزوین با مه گرفتگی همراه است.

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور از وجود برف، باران و مه‌گرفتگی در محورهای سه استان کشور خبر داد.
سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت جوی راه‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر مداخلات جوی را به صورت برف در محور شاهرود-آزادشهر در استان سمنان شاهد هستیم. همچنین اغلب محورهای استان‌های گیلان و مازندران با بارش باران همراه است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به لغزنده بودن برخی محورها توصیه کرد: با توجه به اینکه محورهای استان‌های گیلان، مازندران و سمنان لغزنده هستند، لازم است که رانندگان حتما با سرعت مطمئنه حرکت کنند و فاصله طولی مناسب با وسیله نقلیه جلویی را رعایت کنند.

سرهنگ رحمانی در مورد وضعیت ترافیک نیز اظهار کرد: ترافیک تهران-کرج از محدوده پل فردیس تا کلاک نیمه‌سنگین است. همچنین شاهد ترافیک پرحجم در محورهای تهران -سمنان، تهران-قم، تهران-آمل و کرج- چالوس هستیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *