توپچی‌ها در ومبلی خلع سلاح شدند + فرار خانواده بازیگر از گریم تازه او – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری فارس: از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، تاتنهام در ومبلی میزبان آرسنال بود و این بازی را با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید
هری کین در دقیقه 48 تک گل این بازی را به ثمر رساند. شاگردان پوچتینو بارها می‌توانستند گل‌های بیشتری به ثمر برسانند اما پیتر چک مانع از گل‌های بیشتر تاتنهام شد.

خبرگزاری فارس: از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، تاتنهام در ومبلی میزبان آرسنال بود و این بازی را با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.
آرسنال هم با 45 امتیاز ششم هستند.

توپچی‌ها در این دیدار عملا خلع سلاح بودند تا 3 امتیاز را به تاتنهامی‌ها هدیه دهند.

شاگردان پوچتینو با این برد موقتا به رده سوم رسیدند.

——————-

سینماپرس: «پاول مَکِنزی کروک» بازیگر سرشناس انگلیسی برای بازی در یک فیلم تخیلی چهره‌ای متفاوت از خود را به نمایش گذاشته است
سینماپرس: «پاول مَکِنزی کروک» بازیگر سرشناس انگلیسی برای بازی در یک فیلم تخیلی چهره‌ای متفاوت از خود را به نمایش گذاشته است.

فرار خانواده بازیگر از گریم تازه او 

«پاول مَکِنزی کروک» بازیگر و کمدین انگلیسی است، شهرت او بیشتر به دلیل بازی نقش گارت کینان در سریال The Office، رگتی در فیلم دزدان دریایی کارائیب و اورل در سریال بازی تخت و تاج است.
گریم «پاول مَکِنزی» برای بازی در یک نقش تخیلی خانواده اش را به وحشت انداخت، به نوشته مجله سان مادر و دختر او پس از دیدن چهره با گریم او وحشت کرده و از نزدش فرار کردند.

نقش جدید این بازیگر انگلیسی، مردی با سنی قریب به ۱۰ هزار سال است، مَکِنزی خود در مورد نقش و گریم متفاوت اش می‌گوید: دخترم پس از آنکه مرا در این کالبد جدید دید به وحشت افتاد و شروع به گریه کردن کرد و حاضر نبود به چهره من نگاه بیندازد، مادرم هم از ترس شروع به فریاد زدن کرد.

فرار خانواده بازیگر از گریم تازه او 

او برای بازی در این نقش به مدت شش ماه موهای سرخود را تراشیده و چهره‌ای متفاوت از همیشه پیدا کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *