پیام کتبی پوتین تقدیم امیر قطر شد + مشاور ارشد ترامپ استعفا کرد – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری ایرنا: «یونس بک یفکوروف» رییس جمهوری اینگوش، پیام کتبی ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه را تقدیم «تمیم بن حمد آل ثانی» امیر قطر کرد
جمهوری اینگوش یکی از جمهوری های فدراسیون روسیه است که مردم آن تبار قفقازی دارند.

به گزارش منابع خبری قطر ، یفکوروف در دیدار با امیر قطر، نامه مکتوب رییس جمهوری روسیه و دعوت از وی برای سفر به روسیه را تسلیم و امیر قطر هم از این دعوت ابراز خرسندی کرد.

خبرگزاری ایرنا: «یونس بک یفکوروف» رییس جمهوری اینگوش، پیام کتبی ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه را تقدیم «تمیم بن حمد آل ثانی» امیر قطر کرد.
براساس این گزارش ، امیر قطر و رییس جمهوری اینگوش همچنین درباره مسایل مهم منطقه و جهان رایزنی کردند.

این گزارش می افزاید: دو طرف در این دیدار پیرامون توسعه روابط دوجانبه در همه زمینه ها از جمله کشاورزی گفت وگو کردند.

——————-

خبرگزاری ایرنا: «رابرت پورتر» یکی از مشاوران ارشد کاخ سفید روز چهارشنبه اعلام کرد، استعفا داده است

تارنمای دیلی میل اخیرا به نقل از «کولبی هولدرنس» نوشت، پورتر زمانی که همسرش بود، به او مشت زده است. تارنمای «اینترسپت» هم به نقل از «جنیفر ویلوگبی» دیگر همسر پورتر نوشت که این مشاور ارشد کاخ سفید او را آزار داده است. ویلوگبی گفته که پورتر در ماه عسل به وی دشنام داده است.

پورتر در بیانیه ای که از سوی کاخ سفید منتشر شد، اعلام کرد: این اتهامات شنیعی است که درست نیست. من در برابر این اتهامات زننده با شفافیت و صداقت عمل کرده ام.

خبرگزاری ایرنا: «رابرت پورتر» یکی از مشاوران ارشد کاخ سفید روز چهارشنبه اعلام کرد، استعفا داده است. دو همسر سابق پورتر، وی را به «آزار فیزیکی، زبانی و عاطفی» متهم کرده اند.

پورتر اعلام کرد که پس از یک دوره انتقالی کاخ سفید را ترک خواهد کرد اما زمان آن را مشخص نکرد.

خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت، دو همسر سابق پورتر گفته اند که وی در زمان زندگی مشترک، آنها را مورد آزار فیزیکی، زبانی و عاطفی قرار می داد.

به نقل از رویترز، پورتر مسئول ارائه بسیاری از اسنادی است که به امضای دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا می رسد. وی اغلب این اسناد را از لحاظ حقوقی بررسی و تایید می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *