مجله منزل – شماره ی 113 – قیمت طلا و ارز

اگرچه حال و هوای فصل سرما مانند گذشته نبوده است، اما ما در این شماره از مجله منزل مطالبی آورده ایم که فصل سرد را برایتان لذت بخش‌تر از همیشه کنیم
ویلای گلخانه

آجر یکی از مصالحی است که روح زندگی را به یاد همه ما می‌آورد. ویلای گل خانه ویلایی است آجری با منحنی‌های محسور کننده و زیبا. شبنم حسینی معمار این ویلای خاص است که علاوه بر زیبایی بر اساس الفبای معماری ساخته شده است.
دست سازه‌های خلاقانه در این شماره از مجله منزل به سراغ دو خواهر هنرمند رفته است. هنرمندانی که آهن سرد را با دستان گرم خود شکل می‌دهند و اجسام دوست داشتنی و ماندگاری را خلق می‌کنند. ساخته‌های این هنرمندان را در منزل این ماه ببینید.

مجله منزل - شماره ی 113 

نشیمن تیره؛ پیشنهاداتی برای نشیمن تیره پسندان

گچبری یکی از مهم‌ترین تزئینات در معماری است که از گذشته تا به حال در خانه ایرانی‌ها وجود داشته است. اما این هنر انواع متفاوتی دارد. برای شناخت بیشتر با آن و دانستن همه چند و، چون این هنر همراه منزل بهمن ماه باشید.

مجله منزل - شماره ی 113 

اگرچه حال و هوای فصل سرما مانند گذشته نبوده است، اما ما در این شماره از مجله منزل مطالبی آورده ایم که فصل سرد را برایتان لذت بخش‌تر از همیشه کنیم. از دکوراسیون اتاق نوزاد و نشیمن تا طرح‌ها و نقوش قدیمی ایرانی را بخوانید، در کافه‌های دنج شهر قدم بزنید و خانه هایی از جنس صمیمیت را ببینید. مجله منزلی در قلب زمستان منزلی گرم برایتان آرزو می‌کند.

مجله منزل - شماره ی 113 

نگهداری گیاه به هرشیوه و با هر شکلی باعث ایجاد حس مثبت در خانه می‌شود. اما گیاهانی هستند که شاید تا به حال از وجود آن‌ها بی خبر بوده اید. در شماره بهمن ماه گیاهانی خاص را به شما معرفی کرده ایم تا به دنیای زیبای سبز‌ها وارد شوید. گیاهانی شگفت انگیز با ظاهری بسیار دلپذیر. اگر از دوست داران گل و گیاه هستید این مطلب را از دست ندهید.

مجله منزل - شماره ی 113 

معرفی گیاهان خاص

نقش گچبری در معماری امروز ایران

شما می توانید ماهنامه منزل را با جلد بالا از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور تهیه نمایید.

اگرچه روش‌های نگهداری گیاهان مختلف متفاوت است، اما همه آن‌ها نیازهایی هماهنگ و ثابت هم دارند. ما در این شماره از منزل الفبای نگهداری از گیاهان را برایتان آورده ایم. با شماره ۱۱۳ منزل همراه باشید.

مجله منزل - شماره ی 113 

رعنا امینی هنرمند دوست داشتنی است که در شماره بهمن ماه مجله منزل به همراه رضا عابدینی سهی مهمان منزلش بودیم. هنرمندی که سلیقه و روح هنری را می‌شد در همه فضاهای خانه اش دید. هر فضایی حرفی داشت و داستانی برای روایت کردن. روایت این خانه دوست داشتنی را از دست ندهید.

مجله منزل - شماره ی 113 

گیاهان چه نیازهایی دارند؟

تورخانه گردی، گشتی در خانه خاکستری

نامش خانه خاکستری بود. اما خاکستری که آرامش را به ارمغان می‌آورد. تور خانه گردی این شماره در خانه آقای طالبی سپری شد. خانه‌ای با سبک معاصر و با المان‌های زیبا و دوست داشتنی. تورخانه خاکستری را در شماره ۱۱۳ بهمن ماه بخوانید.

مجله منزل - شماره ی 113 

دکوراسیون داخلی ساسانیان چگونه بوده است؟

 معمار سرزمین من در شماره بهمن ماه از راهکارهای موثر معماری داخلی برای بهینه سازی مصرف انرژی سخن گفته اند. موضوعی که این روز‌ها یکی از زیر ساخت‌های معماری استاندارد به حساب می‌آید.

مجله منزل - شماره ی 113 

شاید رنگ‌های تیره به تنهایی نظر ما را به خود جلب نکند. به طور مثال شاید در تصورات خود دیوار یا اکسسوری‌های تیره برای ما غیر قابل پذیرش باشد. اگر شما هم این نظر را دارید پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید. ترکیب چیدمان رنگ‌های تیره میتواند نشیمن منزل شما را به محیطی زیباتر تبدیل کند.

مجله منزل - شماره ی 113 

کافه حیاط شماره ۶۵، کافه دنج خیابان فردوسی

دست سازه‌های خلاقانه، آهنی‌های دوست داشتنی

کافه یکی از بهترین مکان‌ها برای تجدید انرژی روزانه ما است. این روز‌ها در سطح شهر کافه‌های رنگ و وارنگ و متنوعی را می‌توان دید. برای بعضی از آدم ها، اما تن‌ها نشستن در کافه کافی نیست. آن‌ها فارغ از رفع خستگی در جستجوی فضایی هستند که روح و جان داشته باشد و روان آدمی را تازه کند. کافه حیاط شماره ۶۵ از همان کافه هایی است که فراتر از معنی همیشگی کافه، می‌تواند برای شما محیطی دنج و دلپذیر را فراهم کند. گزارش این کافه دوست داشتنی را در شماره ۱۱۳ مجله منزل دنبال کنید.

مجله منزل - شماره ی 113 

زیبایی‌های معماری دوره‌های گذشته ایران آنقدر دوست داشتنی است که می‌توان به سادگی برای ایجاد محیطی زیباتر، از آن‌ها برای دکور منزل استفاده کنیم. اگر همراه همیشگی ما باشید بررسی دوره‌های گذشته ایران را به خاطر خواهید داشت. حال در این شماره از منزل به دوره ساسانیان رسیدیم تا با دنیای طرح و نقش در این دوره از تاریخ ایران بیشتر آشنا شویم.

مجله منزل - شماره ی 113 

همچنین می توانید نسخه الکترونیکی مجله منزل را به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن طاقچه یافیدیبو دریافت نمایید.

مجله منزل - شماره ی 113 

مجله منزل - شماره ی 113

مجله منزل - شماره ی 113

روایت خانه نهم، روایتی از خانه رعنا امینی طراح صحنه و لباس

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *