توزیع فرم برای پس گرفتن طرح سوال از روحانی + افزایش آمار مصدومان حادثه برخورد قطار در آمریکا – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم اصفهان در مجلس دقایقی قبل نسبت به آنچه که توزیع فرم‌هایی توسط معاونان پارلمانی دولت برای انصراف نمایندگان از سوال از رییس‌جمهور خواند انتقاد کرد
خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم اصفهان در مجلس دقایقی قبل نسبت به آنچه که توزیع فرم‌هایی توسط معاونان پارلمانی دولت برای انصراف نمایندگان از سوال از رییس‌جمهور خواند انتقاد کرد.
 احمد سالک در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با استناد به بند ۱۱ ماده ۲۴ آیین‌نامه داخلی مجلس متذکر شد: ۱۸۰ نماینده از رییس‌جمهور درباره مال باختگان سوال کردند اما از اقدام معاونان پارلمانی دولت در مجلس برای توزیع فرم‌هایی که از نمایندگان می‌خواهند امضایشان را پس بگیرند، تعجب می‌کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس تاکید کرد: این اقدام موجب شکسته شدن اقتدار مجلس می‌شود و ما تا امروز ظهر اسامی این آقایان را اعلام می‌کنیم.

——————-
خبرگزاری فارس:  بنابر اعلام مقامات آمریکا، شمار مصدومان حادثه برخورد قطار مسافربری با قطار باری در کارولینای جنوبی به 100 نفر افزایش یافت
این حادثه در حدود ساعت 02:35 به وقت محلی در «لکسینگتون» ایالت کارولینای جنوبی به وقوع پیوست و اداره آگاهی منطقه لکسینگتون گزارش کرده است که دست‌ کم یکی از قطارها از مسیر منحرف شده است.

 به گفته مقامات محلی، ده‌ها نفر از افراد داوطلب برای کمک به صحنه حادثه آمدند؛ نیروهای امدادی نیز مسافران قطار را در یکی از مدارس محلی اسکان داده‌اند.

اداره حمل و نقل ایالات متحده در بیانیه‌ای اعلام کرد که مسئولان در حال بررسی علت حادثه هستند و انجام تحقیقات کامل چند ماه زمان می‌برد.

خبرگزاری فارس:  بنابر اعلام مقامات آمریکا، شمار مصدومان حادثه برخورد قطار مسافربری با قطار باری در کارولینای جنوبی به 100 نفر افزایش یافت.
در این حادثه که 2 تن نیز کشته شدند، چندین واگن قطار مسافربری با 139 سرنشین و 8 خدمه از ریل خارج شد.

این قطار در مسیر نیویورک و میامی در حرکت بوده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *