سایه‌ای برای منصوریان – قیمت طلا و ارز

آی‌اسپورت: از جناب کی‌روش، که همه را ممنون و سپاسگزار خود کرده است، سؤالی داریم که دیروز، مطرح کردنش زود بود و فردا هم به میان آوردنش دیر است! از آقای کی‌روش باید پرسید:
از فردا و از فردای فردا، طلوع خورشید جام حذفی را داریم با دیدار حساس گل‌گهر و استقلال در سیرجان! مسابقه‌ای که بی‌دلیل و زورکی «بزرگ» شده و بزرگ‌نمایی شده! مسابقه‌ای که به غلط گره خورده است به سرنوشت علی منصوریان! تور قشم ارزان مسابقه بودن یا نبودن! تصمیمی که پیاده بودن هیئت مدیره استقلال را نشان داد! تصمیمی که آخرین میخ تصمیم دکتر حسین قریب را کوبید و محکم کرد! هیئت مدیره‌ای که فتح‌ا…زاده را – با پشتوانه ۱۵ سال مدیریتش و مقبولیت باور مردمی‌اش- ندارد!

سپاهان- نفت آبادان، پدیده- تراکتورسازی و هم یک بازی خاص: پارس جنوبی و نساجی قائمشهر! دوباره باید گفت از گل‌گهر و استقلال تهران و محکومیت منصوریان به تور هوایی تبریز پیروزی آن هم در خانه وینگو!

قریب علمی‌نگر را برنمی‌تابد! اولیایی باتجربه را ندارد! واعظی‌آشتیانی قانونگرا هم مورد پسند قرار نمی‌گیرد! پس استقلال چه می‌خواهد و چه می‌جوید؟ پس برای استقلال چه خوابی دیده‌اند؟ استقلال به عنوان نیمی از قدرت تیم ملی، چه گناهی مرتکب شده است؟ آیا جفا کردن به استقلال بی‌وفایی مسلم در حق تیم ملی هم به شمار نمی‌آید؟

استقلال تا حالا، دو بازیکن مهم تور بانکوک نوروز 97 تیم ملی را از دست داده است (منتظری و ابراهیمی را) استقلال تا امروز، دو نیروی جدید وارد تیم ملی کرده است: …روزبه چشمی و امید نورافکن! چنین تیمی نباید بدون مدیر، بدون تفکر مدیریتی و بدون اندیشه آینده‌سازانه به حال خود رها شود!

آی‌اسپورت: از جناب کی‌روش، که همه را ممنون و سپاسگزار خود کرده است، سؤالی داریم که دیروز، مطرح کردنش زود بود و فردا هم به میان آوردنش دیر است! از آقای کی‌روش تعمیرات موبایل باید پرسید:…حالا چطور؟ باز هم باید بازی کردن در مرحله دوم جام جهانی را به خواب دید؟ …حالا که دو میلیارد و چهارصد میلیون پول برای پاداش در نظر گرفته و تأمین و تضمین شده است، باز هم باید خوابش را دید؟

اردشیر لارودی

۲- لیگ دوباره راه می‌افتد و پرسپولیس باید در تبریز به میدان برود! برانکو که دیروز، نصف تیمش را نداشت، امروز چه می‌کند تا فردا به انجام کاری بپردازد که مأموریت اولش تور سامویی محسوب می‌شود؟! بردن از گسترش فولاد! تیمی که با فراز کمالوند تیم پردردسری بود، تیمی که بدون فراز، با دست و دلبازی، به همه امتیاز می‌بخشد!

۳- در جام حذفی، یک بازی بزرگ داریم که کوچک برگزار می‌شود! در جام حذفی یک شهرآورد داریم که گیلان را، هفته‌ها مشغول خود می‌کند! روز شنبه، در حالی که آینده کاری منصوریان توسط خود او، معلوم شده است، سپیدرود در یک ورزشگاه نصفه، میزبان ملوان است! تعمیر گوشی آیا رشتی‌ها قادرند از حق میزبانی برخوردار باشند؟ ورزش رشت چگونه اداره می‌شود؟ فوتبال گیلان، چرا بلازده شده؟

سخن از بازی با روسیه است (که ۷ سال پیش، پیش روی کی‌روش به تیم ملی و منصوریان باخت) و باید گفت: …بازی کردن با روس‌ها و بلاروس‌ها و اوکراینی‌ها و بوسنی هرزگوین‌ و مجارستان و تونس و اردن و قزاقستان و بقیه تیم‌های «بته مرده» عالم بس نیست؟

1- دوباره تکرار می‌کنیم که تیم تور زمینی اهواز ملی، برای ساخته شدن و برای پرداخته شدن باید بازی کند! هر چه بیشتر بهتر! هرچه با حریفان اسمی‌تر، عالی‌تر! حرف از ۷ بازی تدارکاتی است و باید پرسید: …چرا ۱۰ تا نه؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *