تکدیب ممنوعیت تردد کامیون در 2 منطقه تهران + تکذیب ممنوعیت تردد کامیون در 2 منطقه تهران – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری میزان: رئیس پلیس تهران گفت: ممنوعیت تردد کامیون‌ها در تمام ساعات شبانه روز در ۲ منطقه تهران صحت ندارد
خبرگزاری میزان: رئیس پلیس تهران گفت: ممنوعیت تردد کامیون‌ها در تمام ساعات شبانه روز در ۲ منطقه تهران صحت ندارد.

 سردار حسین رحیمی گفت: تردد کامیون‌ها در سطح شهر تهران از ساعت ۲۲ تا ۶ صبح مجاز بوده و غیر این ساعات، کامیون‌ها اجازه تردد در سطح شهر را ندارند.
 
وی ویزا شینگن افزود: برای جلوگیری از بر هم خوردن نظم در شهر تهران جهت تردد کامیون‌ها در سطح شهر محدودیت اعمال شده است.
 
رئیس پلیس تهران در خصوص مسائل مطرح شده پیرامون ممنوعیت تردد کامیون‌ها در سطح دو منطقه یک و ۱۲ تهران اظهارکرد: طرح چنین موضوعاتی صحت نداشته و ممنوعیت تردد در تمام مناطق شهر تهران یکسان است.
 
رحیمی ادامه داد: در تمام مناطق، ممنوعیت روزانه کامیون‌ها مطرح بوده و این طور نیست تور اردبیل نوروز 97 که تردد‌ها به طور کامل در برخی از مناطق ممنوع شده باشد.
 
وی از اجرای طرح‌های شبانه پلیس به منظور برخورد با رانندگان کامیون متخلف خبرداد و خاطرنشان کرد: پلیس به زودی برنامه‌هایی برای برخورد با تخلف‌های کامیون‌ها در ساعات پایانی شب خواهد داشت و طرح‌های شبانه را اجرایی خواهیم کرد.
 
رئیس پلیس تهران تاکید کرد: در بسیاری از مواقع دیده شده که کامیون ها در ساعات پایانی شب با تور سامویی نوروز 97 سرعت غیر مجاز در سطح شهر تردد داشته و قوانین راهنمایی و رانندگی را نیز زیر پا می‌گذارند.

——————-

خبرگزاری میزان: رئیس پلیس تهران گفت: ممنوعیت تردد کامیون‌ها در تمام ساعات شبانه روز در ۲ منطقه تهران صحت ندارد

خبرگزاری میزان: رئیس پلیس تهران گفت: ممنوعیت تردد کامیون‌ها در تمام ساعات شبانه روز در ۲ منطقه تهران صحت ندارد.

 سردار حسین رحیمی گفت: تردد کامیون‌ها در تور تبریز نوروز 97 سطح شهر تهران از ساعت ۲۲ تا ۶ صبح مجاز بوده و غیر این ساعات، کامیون‌ها اجازه تردد در سطح شهر را ندارند.
 
وی افزود: برای جلوگیری از بر هم خوردن نظم در شهر تهران جهت تردد کامیون‌ها در سطح شهر محدودیت اعمال شده است.
 
رئیس پلیس تهران در خصوص مسائل مطرح شده پیرامون ممنوعیت تردد کامیون‌ها در سطح دو منطقه یک و ۱۲ تهران اظهارکرد: طرح چنین موضوعاتی صحت نداشته و ممنوعیت تردد در تمام خرید بلیط هواپیما ایران ایر مناطق شهر تهران یکسان است.
 
رحیمی ادامه داد: در تمام مناطق، ممنوعیت روزانه کامیون‌ها مطرح بوده و این طور نیست که تردد‌ها به طور کامل در برخی از مناطق ممنوع شده باشد.
 
وی از اجرای طرح‌های شبانه پلیس به منظور برخورد با رانندگان کامیون متخلف خبرداد و خاطرنشان کرد: پلیس به زودی برنامه‌هایی برای برخورد با تخلف‌های کامیون‌ها در ساعات پایانی شب خواهد داشت و طرح‌های شبانه را اجرایی تور ارزان دبی خواهیم کرد.
 
رئیس پلیس تهران تاکید کرد: در بسیاری از مواقع دیده شده که کامیون ها در ساعات پایانی شب با سرعت غیر مجاز در سطح شهر تردد داشته و قوانین راهنمایی و رانندگی را نیز زیر پا می‌گذارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *