بزرگترین مانور نظامی اسرائیل پس از 20سال + وقتی طالبان به کمک مسلمانان روهینگیا می رود! – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری ایسنا: ارتش صهیونیستی بزرگترین مانور نظامی خود را طی ۲۰ سال گذشته با مشارکت ده‌ها هزار تن از نیروی زمینی، هوایی و دریایی ارتش و نیروی ذخیره در نزدیکی مرزهای لبنان و سوریه آغاز کرد
این مانور گسترده ارتش صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی و با حضور ۳۰ هزار سرباز به منظور شبیه سازی جنگ با حزب الله برگزار می‌شود.

روزنامه یدیعوت آحارونوت نوشت، این رزمایش‌ها ۱۱ روز طول خواهد تور کیش لحظه آخری کشید و شبیه سازی شده عملیات تخلیه شهرها، ممانعت از هر گونه نفوذ نیروهای حزب‌الله از مرزها، حمله به لبنان و نیز خنثی کردن فعالیت‌ گروه‌های جاسوسی است.

آخرین رزمایش گسترده این رژیم در سال ۱۹۹۸ شامل سناریوی جنگ علیه سوریه بود.

رژیم صهیونیستی سال گذشته هم مانوری محرمانه به منظور شبیه سازی نفوذ افراد مسلح از غزه به شهرک‌های صهیونیست نشین اطراف این منطقه برگزار کرده بود تا جلوی تور پاتایا نوروز 97 تکرار حمله مبارزان گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی حماس به پایگاه نظامی ناحل عوز در شرق غزه در جریان جنگ ۵۱ روزه سال ۲۰۱۴ را بگیرد.

به نوشته آحارونوت، ده‌ها جنگنده اسرائیلی به اضافه پهپادها در انوع مختلف در این رزمایش شرکت دارند.

این رزمایش که با مشارکت شاخه شمالی ارتش صهیونیستی برگزار شده از سال ۱۹۹۸ تاکنون بی‌سابقه است و نیروهای هوایی، زمینی و دریایی در آن مشارکت خواهند تور ارزان دبی داشت.

خبرگزاری ایسنا: ارتش صهیونیستی بزرگترین مانور نظامی خود را طی ۲۰ سال گذشته با مشارکت ده‌ها هزار تن از نیروی زمینی، هوایی و دریایی ارتش و نیروی ذخیره در نزدیکی مرزهای لبنان و سوریه آغاز کرد.
——————-

خبرگزاری مهر: رسانه های افغانستان از اعزام ۲۰۰ عضو گروه طالبان به همراه ۳۰۰ چچنی، داغستانی و عرب به میانمار خبر دادند
در روزهای اخیر صدها مسلمان میانمار توسط بودائیان تور مالزی افراطی در مقابل چشمان جهانیان و سازمان های بین الملل مدافع حقوق بشر بی رحمانه قتل عام و نسل کشی  شده و یا مجبور به کوچ اجباری در سخت ترین شرایط شدند و بازهم تحت تعقیب قرار گرفتند و کشتار شدند.

خبرگزاری مهر: رسانه های افغانستان از اعزام ۲۰۰ عضو گروه طالبان به همراه ۳۰۰ چچنی، داغستانی و عرب به میانمار خبر دادند.

این افراد با ادعای مبارزه با ارتش میانمار و تور زمینی قشم احقاق حقوق مسلمانان بی دفاع روهینگیا راهی این کشور شده اند.
اطلس در پایان می نویسد: حالا نزد مسلمانان روهینگیا سوال مطرح شده است که کشورهای اسلامی عمدتا عربی و وابسته به غرب که فریاد دفاع از اسلام می زنند، کجا هستند!؟ کجا هستند افرادی که به نام اسلام انتحاری می کنند. کجا هستند جامعه بین المللی دفاع از حقوق بشر؟!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *