پیاز، ۵۰ درصد ارزان شد + واژگونی خودروی حامل اتباع افغانستانی – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه میوه و سبزی از کاهش ۵۰ درصدی قیمت پیاز در بازار خبر داد و گفت: تا حدود ۲۵ روز آینده باز هم شاهد کاهش قیمت این محصول خواهیم بود
سید حسین مهاجران در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه قیمت پیاز در بازار ۵۰ درصد کاهش یافته است، اظهارداشت: هم اکنون قیمت پیاز باکیفیت که قبلا ۳۵۰۰ تومان بود به کیلویی ۲۰۰۰ تومان و نرخ پیازهایی که کیلویی ۲۵۰۰ تومان بود به ۱۵۰۰ تومان رسیده است.  

مهاجران درباره اینکه آیا احتمال کاهش مجدد قیمت پیاز در بازار وجود دارد؟، گفت: حتما این اتفاق رخ خواهد داد؛ به محض اینکه تولید منطقه آذربایجان وارد بازار شود ما شاهد کاهش قیمت این محصول خواهیم بود ضمن اینکه حدود ۲۵ روز دیگر محصول آذربایجان وارد بازار می‌شود.

به گفته رئیس اتحادیه میوه و سبزی اخیرا تولیدات مناطقی مانند بروجرد، شیراز، کرج، ورامین و برخی مناطق شمالی کشور وارد بازار شده است.  

وی درباره دلایل کاهش قیمت این محصول افزود: عرضه تولیدات چند منطقه به بازار از جمله دلایل این امر است.  

خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه میوه و سبزی از کاهش ۵۰ درصدی قیمت پیاز در بازار خبر داد و گفت: تا حدود ۲۵ روز آینده باز هم شاهد کاهش قیمت این محصول خواهیم بود.
——————-
خبرگزاری مهر:  مرکز مدیریت سوانح و فوریتهای پزشکی رفسنجان خبر داد:بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو حامل اتباع افغانستانی دو نفر در صحنه حادثه جان باختند
وی با بیان اینکه حال چهار نفر از مجروحان وخیم است، افزود: مجروحان بین ۲۰ تا ۳۰ سال دارند که توسط هفت دستگاه آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.

لحظاتی قبل از این حادثه نیز واژگونی سواری دیگری از مسافران افغان در محور باغین به چترود چهار کشته و ۱۲ مصدوم برجا گداشته بود.

سید محسن مرتضوی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اثر واژگونی سواری پژو حامل مسافران افغانستانی غیرمجاز که بعدازظهر یکشنبه در محور کرمان به رفسنجان کیلومتر ۵۰ در محدوده روستای حاجی آباد رخ داد، دو نفر در صحنه جان باختند و ۱۰ نفر مجروح شدند که به بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان منتقل شدند.

خبرگزاری مهر:  مرکز مدیریت سوانح و فوریتهای پزشکی رفسنجان خبر داد:بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو حامل اتباع افغانستانی دو نفر در صحنه حادثه جان باختند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *