هاشمی: آمده‌ام تا ابهامات را برطرف کنم – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری تسنیم: سیدمهدی هاشمی در نشست خبری ظهر امروز خود در خصوص اتفاقات فدراسیون تیراندازی در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: این نشست بنا به خواست برخی از اصحاب رسانه انجام شد
خبرگزاری تسنیم: سیدمهدی هاشمی در نشست خبری ظهر امروز خود در خصوص اتفاقات فدراسیون تیراندازی در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: این نشست بنا به خواست برخی از اصحاب رسانه انجام شد. شهادت شهید حججی که متاسفانه کام ملت ایران را از بابتی تلخ کرد اما محور انسجام و اراده بیشتر برای مبارزه با تروریسم شد را تبریک و تسلیت می‌گویم.
رئیس پیشین فدراسیون تیراندازی تاکید کرد: موضوع از بحث دوشغله بودن بنده در انتخابات فدراسیون تیراندازی مطرح شد. این موضوع قدیمی بود و چندین بار با شدت و ضعف مطرح شد و در انتخابات دوباره در بحث بررسی صلاحیت کاندیداها مطرح و به همین دلیل انتخابات دچار وقفه شد و در نهایت با تائید صلاحیت همه 17 داوطلب انتخابات برگزار شد. البته در روند صلاحیت‌ها ایراداتی هست که باید اصلاح شود. در انتخابات که با جلسه معاون وزیر، آقای شعبانی بهار برگزار شد هم این موضوع مطرح شد که معاون وزیر توضیحات لازم را دادند. در موضوع شغل بودن نماینده مجلس، اگر ابهامی بوده که البته این ایراد وارد نیست، نمایندگی پست سازمانی نیست و با مدت مشخص است و حقوق به معنای متداول ندارد. نظریه شورای نگهبان در مورد رئیس فدراسیونی اظهار نظر شده و ریاست فدراسیون شغل نیست برای همین هم در اساسنامه فدراسیون‌ها ریاست پاره وقت است. این شبهه برای استفاده ابزاری همچنان وجود دارد.

وی افزود: از بابت اینکه توضیح کامل و مناسبی برای وقایع اخیر بحث ریاست فدراسیون روشن شود اینجا هستم تا اینکه ابهامات رفع شود و بتوانیم با وحدت و صحت در گفتار و عمل کارها را به پیش ببریم. همه ما در معرض امتحان و مکلف به اجرای قانون هستیم. هرچند به دفعات این امتحان پیش آمده ولی در این موضوع ما یکبار امتحان پس دادیم و علی‌رغم اینکه حق با من بود و رای صادره ایراد و اشکال داشت به صورت منطقی با موضوع کنار آمدم و مور قانون را عمل کردیم و الان نوبت دیگران است که شعار قانون‌مداری را داشتند و دارند ولی در بسیاری موارد به آن توجه نکردند. قضاوت در این موضوع با مردم است و امیدوارم به نحوی عمل شود که با گفتار ما یکی باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *