کلوپ: مالکان باشگاه درباره کوتینیو تصمیم می‎گیرند + استرداد لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها، تکذیب شد – قیمت طلا و ارز

خبرگزاری مهر: یورگن کلوپ بعد از تساوی ۳ – ۳ تیمش مقابل واتفورد در دیدار هفته اول رقابت‎های لیگ برتر انگلیس درباره وضعیت فلیپه کوتینیو، بازیکن برزیلی تیمش که اخیرا به تیم فوتبال بارسلونا نسبت داده می‏شود، اظهار نظر کرده و مدعی شده شرایط خارج از کنترل او است
کلوپ اعلام کرده نمی‎خواهد بیش از حد روی این موضوع تمرکز کند: «باید تصمیم مالکان باشگاه را بپذیرم، گاهی حتی باید تصمیم بازیکن را هم پذیرفت. در حال حاضر تمرکز من فقط روی تیمم است. وقت ندارم که به چنین مسائلی فکر کنم، چون باید برای بازی‌ها آماده شوم. اگر این موضوع اذیتم می‎کرد حتما به بازیکنم هشدار می‎دادم، اما هنوز درخواستی برای ترانسفر به من نرسیده است.»

خبرگزاری مهر: یورگن کلوپ بعد از تساوی ۳ – ۳ تیمش مقابل واتفورد در دیدار هفته اول رقابت‎های لیگ برتر انگلیس درباره وضعیت فلیپه کوتینیو، بازیکن برزیلی تیمش که اخیرا به تیم فوتبال بارسلونا نسبت داده می‏شود، اظهار نظر کرده و مدعی شده شرایط خارج از کنترل او است.
این در حالی است که روز گذشته خبر از توافق پائولینیو با بارسلونا به گوش رسید و حتی گفته شد عثمانه دمبله از دورتموند هم در تمرینات تیمش شرکت نکرده تا به بارسلونا برود. مطبوعات اسپانیا خبر از درخواست کوتینیو از باشگاه برای انتقالش به بارسا هم دادند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: معاون امور مجلس رئیس‌جمهور در واکنش به انتشار برخی اخبار درباره استرداد لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها از سوی دولت اعلام کرد: دولت تاکنون بنای استرداد لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها را ندارد
حسینعلی امیری در حاشیه جلسه هیئت دولت، در این باره اظهار کرد: لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها با قید دو فوریت تقدیم مجلس کردیم تا رئیس‌جمهوری بتواند هیئت وزیران را براساس این ساختار جدید پیشنهاد دهد اما نمایندگان مجلس با یک فوریت آن موافقت کردند و این لایحه در حال بررسی در کمیسیون‌های مجلس است.

وی تصریح کرد: تاکنون دولت هیچ تصمیمی برای استرداد این لایحه اتخاذ نکرده است.

خبرگزاری ایسنا: معاون امور مجلس رئیس‌جمهور در واکنش به انتشار برخی اخبار درباره استرداد لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها از سوی دولت اعلام کرد: دولت تاکنون بنای استرداد لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها را ندارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *